Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

16 | 01 | 2021

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Tradycyjnie co roku włączamy się do akcji "Sprzątania Świata", by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o środowisko. Przedszkolaki z chęcią i radością przyłączyły się do akcji. Przedszkolaki sprzątały nasz ogród przedszkolny  oraz zbierały śmieci w okolicy przedszkola. Dzieci dzielnie zbierały papierki, worki foliowe, kartoniki, butelki i segregowały je do odpowiednich worków. Widząc, jak dużo jest śmieci wokół nas i jak trudno to wszystko posprzątać, przedszkolaki nauczyły się, że czystość otoczenia, w którym przebywamy, zależy tylko od nas.

tekst i foto Marta Grabowska

SPRZĄTANIE ŚWIATA


Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". W dniu 21 września nasze przedszkolaki w atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę.
Dzieci były pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. „Uzbrojone" w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki.

 

tekst i foto: Marta Grabowska

SPRZĄTANIE ŚWIATA

18 września 2017 r.  dzieci z naszego przedszkola włączyły się do akcji "Sprzątania Świata". 
Tego dnia w przedszkolu zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o nasze środowisko. Nauczycielki szczególną uwagę dzieci zwróciły na segregowanie odpadów oraz recykling. Dzieci z zainteresowaniem i chęcią brały udział w rozmowie, odpowiadały na zadane pytania.
Następnie wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki i worki na śmieci. Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie, zbierając śmieci na terenie wokół przedszkola. Wszystkie zapełnione worki włożyły do kosza. Od dziś będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą przyrodę.
tekst: Anna Adamowicz
foto: Marta Grabowska

Sprzątanie świata

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata".

W dniu 15 września dzieci oczyszczały z odpadów najbliższą okolicę oraz teren przedszkolny. Pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. Zaopatrzone w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Następnie przedszkolaki posegregowały odpady do odpowiednich kontenerów.Wierzymy, że prowadzane przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwianie dzieci i że w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.

Tekst i foto: Marta Grabowska

Sprzątanie Świata

Miesiąc wrzesień jest okazją do szczególnego zamanifestowania ekologicznych postaw. Odbywa się w tym terminie ogólnoświatowa akcja SPRZĄTANIE ŚWIATA. 
Dnia 21 września przedszkolaki sprzątały teren wokół przedszkola. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki.. 
Wierzymy, że prowadzane przez nas działania proekologiczne wpłyną pozytywnie na uwrażliwianie dzieci, i że w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.

tekst i foto: Marta Grabowska


SPRZĄTANIE ŚWIATA

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata". W dniu 18 września nasze przedszkolaki uczestniczyły w akcji i oczyszczały najbliższą okolicę. Dzieci były pełne entuzjazmu, prześcigały się w noszeniu worków. Zaopatrzone w rękawice ochronne i plastikowe worki na odpady przemierzały znajome uliczki. Mimo, że mieszkańcy dbają o swoje posesje, śmieci niestety nie brakuje.

Czytaj więcej: SPRZĄTANIE ŚWIATA

Sprzątanie świata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 20.09.2013r wszystkie dzieci z Publicznego Przedszkola w Olszance uczestniczyły w akcji " Sprzątania Świata". Zabraliśmy ze sobą worki na śmieci,oraz rękawiczki dla każdego dziecka. Tak wyposażeni udaliśmy się aby posprzątać teren wokół przedszkola. Każde dziecko bacznie rozgladało się aby żaden śmieć nie pozostał niezauważony . Wszystkie śmieci wrzucaliśmy do worków, a na koniec posegregowaliśmy je. I tak osobno był plastik, szkło i papier. Dzieci były z siebie bardzo dumne, wiedzą już jak ważne jest dla całego otoczenia czyste środowisko.  

tekst i foto: Anna Adamowicz

 

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1802275
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
1195
1634
6872
1791063
1802275